Telefon : 0 530 645 06 70 | Email : info@edremitevdeneve-nakliyat.comTarih: 16.12.2016

Evimizde bulunan beyaz eşyalarımızı nasıl taşırsınız?

Firmamızın konusunda uzman personelleri bulaşık makinası, çamaşır, buzdolabı, fırın, ankastre ocaklarınız, şohpen gibi elektirik ile çalışan elektronik mallarınızı öncelik ile bağlantılarını çıkartıktan sonra gizlce kablo ve borularını toparlayıp içerisinde her hangi bir eşya yada içinde kalan su varmı diye kontrolleri yapıldıktan sonra ambalajlanmasını ve paketlenmesini yaptıktan sonra araca yüklemesini taşıyıcı elemanlarımız tarafından götürülmektedir.

Beyaz eşyalarımızın taşıma esnasında zarar görmesi durumunda ne tür garantiler vermekte firmanız?

Balıkesir Nakliyat Olarak Beyaz eşyalarınızın Taşınması esnasında oluşabilecek personel hatalarından kaynaklanan zararları firmamız bünyesinde karşılamaktayız.

Evde bulunan mobilyalarımızın Taşınmasını Nasıl Yapmaktasınız?

Nakliye Şirketimiz Taşıma Elemanlarının içerisinde bir adet marangoz elemanı mevcuttur bu elemanımız evinizin içerisindeki yatak odası takımınızın gardolaplarını, bazalarını çocuk odasındaki her nevi mobilya türündeki mobilyalarınızın montajından demontajına kadar kurulumlarından sorumlu personeldir.

Taşıma Firmanızın Marangoz elemanı işinde tecrübe sahibi birimi her mobilyayı montaj yapabilmektemidir?

Evet marangoz elemanımız işinin ehli ve montaj konusunda tecrübe edinmiş kişilerden oluşan bir ekipten oluşmaktadır.

3+1 bir evi kaç personel ile taşıyorsunuz?

Bu türden bir ev kat durumuna göre değerlendirmekteyiz eğerki eşyalarınız 2 veya 3.cü katlar arasında bir eve taşınacak ise 750 türk lirasından başlıyan  fiyatlar ile nakliyesini sağlıyoruz. Daireniz daha yüksek katlarda ise bu evden eve nakliyat fiyatı artmaktadır bu durumda bir eksper talep edip daha iyi bir görüşme ile uygun bir pazarlık ile taşınmanız sağlanabilir.

Asansör ile ev taşınma nasıl yapılıyor?

Asansörlü Nakliyat son yıllarda çokta revaçta olan bir ev taşıma yöntemi.  Genel itibari ile biz bu türden bir taşınmayı yüksek katlar için uygun görmekteyiz. Yüksek katlardan kastımız 5.katlar ve daha yukarısı katlar için genelde asansörlü evden eve nakliyat yapmaktayız. Daha düşük katlarda klasik taşınma yöntemi ile taşınmanızı sağlamaktayız taşıma personellerimiz bunlar için eğitimli kişilerden oluşmakta.

Asansörlü evden eve taşıma firyatlarına yansımakta mıdır?

Evet asansörlü evden eve nakliyat fiyatları artırmaktadır. Bunun nedeni hem ekstradan asansörlü aracın gelmesi ve bu asansör ile birlikte personel çalışması var. Ayrıca birde asansörlü makinenin operatörü asansör başında çalışmaktadır. Bu neden ile asansörlü nakliyede ev taşıma fiyatı 2 liraysa normal tasınmada fiyatı 1,5 lira oluyor.

Sizinde merak ettiğiniz soru ve talepleriniz için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.