Telefon : 0 530 645 06 70 | Email : info@edremitevdeneve-nakliyat.comTarih: 16.12.2016

Edremit evden eve nakliyat şirketi ile tüm detayları konuştunuz ve sözleşmeyi imzaladınız. Taşınma gününüze kadar hadi toparlanma zamanı. Evden eve nakliyat şirketi gelmeden önce yapmanız gereken bazı düzenlemeler şöyledir;

  1. Kullanılmayan Eşyalara Elveda: Taşınmadan önce evinizde bulunan ve yıllardır pek kullanmadığınız eşyaları atmakla işe başlayabilirsiniz. Hem eşyalar başka kişilere faydası olur. Hem de taşınma sırasında ayağınıza dolaşmaz. Kalabalık bir eşya topluluğu içerisinde daha çok strese gireceğiniz kesindir. Bu sebepten yer kaplayan ve kullanılmayan eşyalarınıza evden eve nakliyat firmanız gelemden önce elveda diyebilirsiniz. Size küçük bir tüyo verelim. Giyilmeyen kıyafetlerden başlayabilirsiniz.
  2. Eşyalarınızı Sınıflara Ayırın: Evden ve nakliyat ile taşınma sırasında işini kolaylaştıracak olan bu maddeyi mutlaka uygulayın. Önce açılacaklar, kırılacaklar ya da salon, mutfak, oda diye kolilerin üzerine yazarsanız taşınma esnasında hem size hem de taşıyıcılara büyük kolaylık sağlamış olursunuz. Buna göre de araca taşınma sırası da belli olmuş olur.
  3. Değerli Eşyalar Yanınızda Kalsın: Bütün eşyalarınızı düzenli bir şekilde hazırladınız. Edremit Evden eve nakliyat firmasını bekliyorsunuz. Değerli eşyalarınız ve özel eşyalarınızı mutlaka yanınıza alınız. Para, altın, mücevher gibi önemli eşyalarınızı çantanıza alarak güvenli bir hale getirebilirsiniz. Asla kolilerin içerisine koymayın. Daha güvene almak için bankaların kiralık kasalarına koymak daha güzel bir fikir olabilir.
  4. En Önemli Bölüm Mutfak Olmalı: Evden eve nakliyat kapıya dayanmadan ilk önce mutfağını toplamakla başlayabilirsiniz. Çünkü en kalabalık ve en çok kırılacak eşyalar mutfaklarda bulunur. Bu sebepten en çok toparlanma zamanını mutfağa harcamanızı öneririz. Tek tek kâğıtlara sararak ve özenli bir şekilde sağlam kutulara yerleştirebilirsiniz.
  5. Sizinde merak ettiğiniz soru ve talepleriniz için bizimle
  6. Edremit Nakliyat

  7. BURADAN iletişime geçebilirsiniz.